DL - News

Demi changed the text in Can´t Back Down

11. srpna 2010 v 11:48
Demi zase změnila text v písni. tentokrát v Can´t Back Down. Píseň měla začít - "Dont close your eyes, We're all in this together", ale zpívala - "Don't get me wrong I don't like confrontation". Můžete si i všimnout jak na Demi, Anna překvapivě kouká.
Demi didn´t win any awards

9. srpna 2010 v 19:47
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
Demi byla, myslím, že v 6-4 kategoriích nominovaná an Teen Choice Awards 2010, ale bohužel se ani na udílení neukázala a ani nevyhrála :( Neúčastnila se kvůli CR2 Tour a nevyhrála, protože jsme pro ní dostatečně nehlasovali. Je to škoda =/ Na celý záznam z TCA se můžete podívat TADY.

25 Most Popular Stras For Teenagers

8. srpna 2010 v 13:57
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
Mám tu žebříček 25 nejpopulárnějších hvězd pro teenegry. Demi se umístila na 6. místě. Mohla by být i výšše :) Je tam i několik hvězd, které vůbec neznám a jsou někde nahoře a naopak ty, které zbožňuju jsou někde dole...

1.Justin Bieber
2.Jonas Brothers
3.Miley Cyrus
4.Selena Gomez
5.Taylor Swift
6.Demi Lovato
7.Sterling Knight
8.Taylor Lautner
9.Victoria Justice
10.Logan Lerman   
11.Big Time Rush
12.Jennette McCardy
13.Robert Pattinson
14.Jeson Dolly
15.Miranda Cosgrove
16.Debby Ryan
17.Nathan Kress
18.Nicole Anderson
19.Chelsea Staub
20.Nina Dobrev
21.BooBoo Stewart
22.Keke Palmer
23.Jennifer Stone
24.Bridgit Mendler
25.Aaron Johnson

>><<

Demi changed the text in Don´t Forget & Catch Me

8. srpna 2010 v 13:06
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
 Demi 5.8. při zkouškách na CR turné změnila text v písničce Don´t Forget a Catch me. V Don´t forget zpívala: "We were like a song but he would not sing along" A v Catch me zpívala: "Before I fall again." Místo: "Before we fall too fast." Nikdo neví co Demi přimělo změnit text...

New album on 11th January 2011

8. srpna 2010 v 12:35
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
Jednou jsem psala, že se ukázala novinka, že by nové album Demi mohlo vyjít v lednu příští rok. Teď bylo potvrzeno, že album výjde 11.1. 2011. Už se děsně těším, ej to krásné datum :) Už by se mohl ukázat ještě název alba a pilotní singl a je to :))

Vote for Demi - Teen Choice Awards 2010

7. srpna 2010 v 11:20
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
Celý měsív máte v menu dokaz na letošní ocenění Teen Choice. Demi je nominovaná v šesti kategoriích a pokud chceme aby vyhrála musíme pro ní hlasovat! TCA10 se koná 9.8. ¨, takže máme ještě čas pro hlasivání. Hlasujte TADY.

Press Conference in Chicago, IL [with Jonas Bothers] - 5.8. 2010

6. srpna 2010 v 16:45
imagebam.com

Demi se včera v Chicagu zučastnila konference s Jonas Brothers. Fotky sem ještě nedám, protože nemám uloženy všechny fotky z akcí 2010. Dám sem jenom odkaz :) Demi to opravdu moc slušelo

Duet with Selena Gomez?

5. srpna 2010 v 11:17
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
Selena Gomez vydává nové album a objevil se zatím nepotvrzený tracklist k albu. Na seznamu je duet se Selenou a Demi. Už hodně dlouho se, ale holky nevýdají, ale pořád říkají, že jsou kamarádky. Na seznamu je také duet s Miley Cyrus a Katy Perry. Její tracklist si mohl někdo vymyslet a nebo to může být pravda. Já, ale spíš beru tu první možnost :)

1. Round And Round
2. A Year Without Rain
3. Off The Chain ft. Miley Cyrus
4. Rock God ft. Katy Perry
5. Intuition
6. Trust In Me
7. Live Like There's No Tomorrow
8. Hot 'N' Cold
9. Lagon
10. The Begging Of The Road ft. Demi Lovato
11. True To Myself
12. Headfirst (bonus track)
13. Kiss & Tell (bonus track)

New interview -about music, Camp Rock 2

4. srpna 2010 v 10:54
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
Z velké nudy tady u babičky, jsem vám přeložila jeden Deminin rozhovor.

Je vaše nové album trochu více než rock?
-Do určité míry, je to rock a R&B.

Vy jste často cestovala s Jonas Brothers, ale to bylo předtím než jste začala chodit s Joeem.  Jak se cítíte než začne společné turné? Myslíte, že to bude jinak?
-Myslím, že když jsme začali spolu chodit, mysleli jsme na následky. Není to zas tak špatné. Měli jsme velké přátelství a teď to musíme udržet.

Kdo je v poslední době vaše inspirace v hudbě?
-Mohu říct, že Rihanna a Keri Hilson.

Pracovala jste s Johnem Mayerem na novém albu. S kým by jste ještě chtěla spolupracovat.
-Byla bych ráda, s Trey Songz. To by bylo neuvěřitelné.

Slyšel jsem, že jste napsala píseň ve španělštině pro nové album. Jaké to bude?
-Napsala jsem to napul ve španělské hudbě. Bylo by to užasné, takže doufám, že si to fanoušci zamilují.

Album "Here we go again" je vyspěljší než "Don´t forget", které vyšlo o pár měsícu později.  Zdá se, že máte více času na tohle nové.
-Je to něco co dělám záměrně, víte. Chci se na to co nejvíc zaměřit a pracovat na tom tvrdě. Nechci spěchat, aby se to nejrychleji uvolnilo. Jsem na uvedení alba velmi hrdá.

Toto je poprvé co bude turné pro "Camp Rock" a slyšel jsem, že bude velmi větší než minulé. Jak se bude lišit?
-Budeme si muset počkat a zjistíme to.

V "Camp Rock 2" je tanec v pruběhu čísla "Can´t back down" a "It´s on". Budete tančit na podium?
-Ano, dávám z mé strany taky tanečníky, nejen v "Camp Rocku". Bude to něco jiného a já jsem velmi nadšená, jak to vypadá. Jsem nadšená jak se to bude líbit fanouškum.

Demi Lovato, Jonas Brothers a ostatní hvězdy z "Camp Rocku 2" začínají své turné 7. srpna v Tinley Park a pokračují až do listopadu. "Camp Rock 2" má premiéru na Disney Channel 3. září.

Which singer should sing at the World cup in 2014?

1. srpna 2010 v 11:30
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
V novém seznamu Of the Earth byla vytvořena anketa "Který mezinárodní zpěvák by mohl zpívat v roce 2014 na Světovém poháru?" Demi Lovato je na 2. místě. Za ní je Miley Cyrus, Jonas Brothers, Lady Gaga, Selena Gomez a další. Před ní je Justin Bieber... Pokud chcete Dems udržet na 2. a nebo 1. místě hlasujte TADY

Can´t Back Down on Top 10 MTV

30. července 2010 v 11:40
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
Píseň Can´t Back Down ze soundtracku Camp Rock 2: The Final Jam je k dispozici pro hlasování na Top 10 MTV. Pokud chcete hlasovat musít takhle: V modrém obdelníku je napsáno Cam Rock -klikni a dej Ok, Klikni na náezv Camp Rock který se ukáže, Pak klikni na název písničky -Can´t Bacj Down, Zadéj kod a dej Ok. Hlasuj TADY

Demi will be new Miley Cyrus?

29. července 2010 v 11:56
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
Když Demi dělala rozhovor pro E! News na VH1 Do Something Awards 2010, ptali se Demi na otázku, jestli bude nová Miley Cyrus. Demi odpověděla: Nemyslím si, že to změní můj obraz, ne dramaticky. Demi chystá nové album s úplně jiným stylem než jaký dělala do teď, stejně jako Miley. Demi je také velká kamarádka Miley. No, ale já doufám, že se to nestane. Chápu, že už nechtějí být ty malé holčičky, ale to co dělá Miley, když zpívá?! Dělá skvělou show a má skvělé songy, ale vážně takové divadlo se mi nelíbí...

New album on January?

29. července 2010 v 11:49
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
Deminino nové CD by mohlo vyjít 11. ledna (2011) a s bonus písní jen pro Jížní Ameriku. No. myslela jsem, že vájde tak na podzim, no... xD Ale už se děsně těším!

Pixie Lott: Demi & Joe were so cute together

29. července 2010 v 11:19
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
Pixie Lott se během rozhovoru s Sugar časopisem zmínila o rozchodu Joea a Demi: Navštívila jsem seriál Sonny with a Chance a seznámila jsem se s Demi. Ona je velmi milá. Je to velmi nepříjemné, že ona a Joe už nejsou spolu, byli tak roztomilí.

Demi and JoJo have the same dress

29. července 2010 v 11:08
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
 Demi a JoJo Levesque mají stejné šaty akurát v jiné barvě. Demi si tyhle šaty vzala koncem jara, když odcházela s Joeem Jonasem z hotelu. JoJo si tyhle šaty zase vzala na VH1 Do Something Awards 2010, kde byla i Demi (s jinými šaty xD). Mě se teda více líbí ty od JoJo, protože Dems je má moc tmavé. Ale sluší fakt obou :))

Demi losts an amazing person....

27. července 2010 v 13:22
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
Demi včera 26.7. na svůj twitter napsala zprávu: Dnes svět ztratil úžasnou osobu...Je škoda nechat jít Dave. Odpočívej v pokoji. Demi ztratila blízkého přítele. Demi vždycky přes těžké časy používá twitter k odeslání zpráv a podporu k jejim přátelům.

Jejího kamaráda je mi líto =/

Kiss in Sonny with a Chance

25. července 2010 v 11:53
http://disney-shows.blog.cz
Sterling Knight (SWAC - Chad Dylan Cooper) poskytl rozhovor pro Cambio. Cambio se zeptalo na polibek Sterlinga/Chada a Demi/Sonny v Sonny with a Chance.

SK: Ano, to se stává.
Cambio: Divný?
SK: Ne, ne. Demi a já se známe už dlouho, věděli jsme, že to někdy příjde. Už jsme o tom mluvili, o nic nejde.

Czech official CR2 site!

23. července 2010 v 20:23
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
Český Disney Channel má oficiální stránku, to určo všichni vědí, ale teď jsme zjistila, že na české stránce DC je i stránka o Camp Rocku 2, kde hraje samo Demi! Je to moc hezky udělané, takže se koukněte :))>><<

Demi Lovato & Joe Jonas have the same trainer

23. července 2010 v 13:45

Demi Lovato si šla nedávno zaběhat se svým trenérem po Studio City. Její trenér Joey Rubino je, ale i trenér Demininého bývalého přítele Joea Jonase. Joey "prý" pomáhá Demi a Joeovi na přípravu jejich společného turné, kde se uvidí oba.

Live Chat with Camp Rock 2 Cast

10. července 2010 v 10:15
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
15. července bude mít stránka Cambio Live Chat s herci z Camp Rocku 2. Samozřejmě, že tam bude Demi, Jonas Brothers a určitě i Alyson, Meghan a další.... :) Nebude to asi chat přes net, ale takový ten.... no xD chápu to, ale neumím to pojmenovat, tak snad to chápete taky :)) xD

My Nick Awards 2010 - Vote for Demi!

9. července 2010 v 10:43
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
Demi je nominovaná na letošní My Nick Awards 2010 v kategorii "Oblíbený umělec" splečně s Taylor Swift, Jonas Brothers, Taylor Lautner a dalšími. Ocenení se bude konat v říjnu. Hlasovat můžete tady. (Je to asi brazilská stránka, americkou jsme nenašla, takže fakt nevím...)

The most popular star on the internet

9. července 2010 v 10:22
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
Podle internetové stránky Count Fame, zjistil průzkum, kdo ej nejpopulárnější osobností na internetu. Výzkum záležel na počtů návštěvníků na twitteru, fanklubu na facebooku a nápisů na youtube. Demi je na 14. místě a tady jsou její čísla:

Facebook fanklub - 1.452.305
Twitter - 2.029.059
Youtube - 532,287
Famecount - 62,88%

Buzzworthy Interview - About shopping

8. července 2010 v 20:56
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
Demi Lovato má před sebou velmi rušné léto. Nejen, že bude mít Camp Rock 2 premiéru, ale také má turné s Jonas Brothers a Shop Til You Rock tour, který obsahuje živé promenády a vystoupení umělců, jako je Hey Monday, Every Avenue, Cady Groves a více, začátkem 17. července. Buzzworthy udělal s Demi rozhovor o tom, jak nakupuje a co nosí.

Demi is one of the 50 most beautiful women in the world

8. července 2010 v 20:19
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
Podle hlasování na stránce Abril.com se Demi umístila na 21. místě z 50. nejkrasnějších žen na světě. Demi blahopřeju, zaslouží si to :)

1° - Beyoncé Giselle Knowles
2° - Christina Aguilera
3° - Britney Spears
4° - Shakira
5° - Katy Perry
6° - Avril Lavigne
7° - Kelly Clarkson
8° - Anahí
9° - Ashley Tisdale
10° - Hilary Duff
11° - Selena Gomez
12° - Carrie Underwood
13° - Rihanna
14° - Alicia Keys
15° - Miley Cyrus
16° - Taylor Swift
17° - Fergie
18° - Nicole Scherzinger
19° - Mariah Carey
20° - Pixie Lott
21° - Demi Lovato
22° - Vanessa Hudgens
23° - Ciara
24° - Jordin Sparks
25° - Jennifer Lopez

Demi will sing the National Anthem

8. července 2010 v 12:29
http://xoxo-mileynqa.blog.cz
Demi bude v neděli 11. července zpívat národní hymnu na  zápase Dodgers vs. Chicago Cubs.

11.7. tady nejsem, takže novinyk přidám až příjdu (21.7.)
 
 

Reklama