Srpen 2010

THE END?

15. srpna 2010 v 18:45 | CatHynQa* |  My Diary
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
Tenhle blog byl založen 17.12. 2009 o Miley Cyrus, velmi talentované herečce a zpěvačce. Dne 26.5. 2010 jsem byla přidána Ashley Tisdale a dne 3.6. 2010 tady byla moje nejvíc oblíbená hvězda Demi Lovato. Demi mám děsně ráda a určitě ještě pěkně dlouho mít budu, stejně i tenhle blog. Ale rozhodla jsem se mít "jiný" blog a "jinou" osobností. Ptáte se -když máš ráda pořád Demi, tak proč s ní nepokračuješ stejně i s tímhle blogem?- ale já nechci pokračovat. Já ani pořádně nevím ten důvod, snad jenom asi -nebaví mě to, a co mě tady nebaví? Ta minulost. Ještě tady jsou někde články o Miley, Ashley, je to tady překopané, plno věcí tady chybí a mě se to tu nelíbí! A proto jsem se rozhodla, založit nový blog, kde začnu od znova a to s mojí druhou oblíbenkyní -Ninou Dobrev. Na tom blogu tam toho moc ještě není, protože jsou všechny fotky uloženy v galerii, kterou najdete v menu. Sbéčka si beru s sebou a doufám, že chcete být ještě SB, pokud ne, tak mi to napište. Budu ráda, když můj nový blog navšívite (i neSB). Snad se vám tam bude líbít. Zatím to není nic moc, ale časem to bude (snad) ok :))

Já vám děsně chci poděkovat, že jste tady chodili, pomohli jste mi, když jsem potřebovala, dávali rady, komentovali články, měli rádi to co přidávám i mě a snad tohle všechno budete dělat i vedle :) Tenhle blog, nikdy nezruším! Pro někoho je blog pitomost, ale pro mě ne. Poznala jsem tady dobré lidi a když mám špatnou náladu, tak na to díky tomuhle trošku zapomenu. Možná, že až budu větší, tak se tomuhle, co teď píšu budu smát xD ale tak, teď ne, to je hlavní xD Takže ještě jednou děkuji, Mám vás ráda! Zbohem♥


Nový blog najdete tady.

I don´t know, what I want

13. srpna 2010 v 11:58 My Diary
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
Šmarjááá, tenhle článek píšu už po 2., protože sem něco zmáčkla a ono to přeplo na Nový článek. Takže to asi zkrátím...
Tímhle článkem chci říct, že mě nebaví přidávat už o Demi. Demi mám děsně ráda, znám jí už 2-3 roky a nikdy mě neomrzí. Je děsně talentovaná, miluju ten její smích a hlas. Ale ona je taková moc Disney a mě už ani nebaví se na Disney Channel dívat. Teď, se mi budete asi smát, že jsem odešla od Miley, protože Disney přestala být a teď odcházím od Demi, že je pořád Disney. Miley je úplně něco jiného a myslím, že to všichni víme. Já tím chci říct, že bych chtěla mít blog o někom, kdo nemá s Disney nic společného a tím je Nina Dobrev (Vampire Diaries). Ninu, Iana a Paula mám děsně ráda. Jsem VD děsná fanynka. Každý díl jsme viděla snad minimálně 5x xD, prostě mi je nikdo nevymluví! No, ale nechci opustit tenhle blog. Je tady plno srandovních vzpomínek a je to můj 1. blog, kde jsem nejdýl. Vím, že vás tady štve asi ten název, mě taky, ale adresa nedělá všechno. Nechci se stěhovat a nechci vás sklamat. Další "ale" je taky v tom, že za chvíli začne škola a já na blog nebudu mít asi vůbec čas, ale blog mě opravdu baví. Není to má povinost, ale vždycky mě tady potěší ten váš komentář. Takže já nevím... Chci mít blog o Nině Dobrev. Možná polovina z vás jí moc nemusí a to by mi bylo líto, ale tak, každý má rád něco jiného a já vás nutit nebudu. Chci vaší radu! Co si o tomhle myslíte? Chcete být vůbec ještě moje SB, když pořád měním názor? Já vím jsem děsná, ale život je plný změn. Doufám, že se na mě moc nezlobíte a chápete mě trochu. Takže prosím napište svůj názor - záporný i kládný, SB i neSB. Moc děkuji, mám vás ráda♥

Billboard.com - Backstage CR Tour

11. srpna 2010 v 12:20 Camp Rock - The Final Jam Tour
Joe Jonas ukázal Billboard. com zákulisí a jak to vypadá na turné Camp Rocku. Spíše ukazoval věci Jonas Brothers, Demi tam není, ale i tak nevadí... Joeivi to děsně sluší, že? :)) xD


Camp Rock 2 - The Musical

11. srpna 2010 v 12:10 Camp Rock 2 - The Final Jam
Wow! Muzikální herci udělali Camp Rock muzikál. Písničky jsou samozřejmě stejné, tanec taky, ale herci ne. Povedlo se jim to :)

It´s OnDemi changed the text in Can´t Back Down

11. srpna 2010 v 11:48 DL - News
Demi zase změnila text v písni. tentokrát v Can´t Back Down. Píseň měla začít - "Dont close your eyes, We're all in this together", ale zpívala - "Don't get me wrong I don't like confrontation". Můžete si i všimnout jak na Demi, Anna překvapivě kouká.

Interview for MTV - About CR2 Soundtrack

11. srpna 2010 v 11:44 DL - Appearances/Interview/TV-Radio Show
Demi mluví o duetu s Jeem a o It´s not too late. Sluší jí to :)
For me: Diplom za rychlovku

10. srpna 2010 v 12:59 For Me/For You
Od Romi. Děkuji :)

imagebam.com
Demi & Jonas Brothers - Walmart Soundcheck [Camp Rock 2]

10. srpna 2010 v 12:21 DL - Appearances/Interview/TV-Radio Show
Už se objevili videa s písničkama z Walmart Soundcheck pro CR2. Bohužel to není na YTB, ale an oficiální stránce Walmartu. Je tam "Can´t Back Down, duet s Joeem, JB písničky a rozhovor". Učitě se podívejte :))[CR2 Tour] Noblesville, Indiana (Videos) - 8.8. 2010

9. srpna 2010 v 19:58 Camp Rock - The Final Jam Tour
Mám tu už videa z včerejšího koncertu v Indianě. Všichni, včetně Demi byli užasní! Kvalita je bohužel opět děsná a některé písničky nejsou celé a myslím, že nejsou všechny, takže to dodám až najdu :) EDIT [11.8. - 12:39] - Dodávám se zbytekj videích :)

Get Back

Heart & Soul - Part 1
Heart & Soul - Part 2


Demi didn´t win any awards

9. srpna 2010 v 19:47 DL - News
http://xoxo-mileynQa.blog.cz
Demi byla, myslím, že v 6-4 kategoriích nominovaná an Teen Choice Awards 2010, ale bohužel se ani na udílení neukázala a ani nevyhrála :( Neúčastnila se kvůli CR2 Tour a nevyhrála, protože jsme pro ní dostatečně nehlasovali. Je to škoda =/ Na celý záznam z TCA se můžete podívat TADY.


Outfit Police - September 2010

9. srpna 2010 v 14:36 Outfit Police
Pro srpen byla Ashley - dali jste jí 3 hvězdy. Vybrala jsem fotku z jedné akce v dubnu. ten outfit se mi líbí, až na ty boty. Většinou se mi její boty nelíbí xD Ale myslím, že si Dems 3 hvězdičky zaslouží :))
http://xoxo-mileynQa.blog.cz